1. Rysuję krzyż z kropelką krwi i jedną dużą łzą. h e Fis h
Za krzyżem drzwi, do Nieba drzwi dla mnie otwarte są.
Ref. Za ten Krzyż i Twoje łzy, e h Fis h
za serdeczne krople krwi,
Jezu dziękuje Ci !
Za otwarte Nieba drzwi,
dróżkę, którą szedłeś Ty,
Jezu dziękuję Ci.
2. Ten ciężki krzyż o Jezu mój pomogę dźwigać Ci,
żeby ten pot i ciężki znój czegoś uczyły dziś.
3. Dźwigam ten krzyż i dźwigać chcę za grzeszny cały świat ,
Obmyję Ci z ramienia krew i z Twoich drogich szat.
Do posłuchania
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz